This site uses cookies and similar technologies to operate as expected (e.g. maintain your connection).
Działaj z Misją

Zainspiruj się, wybierz cel, rozpocznij zbiórkę

Przygotuj się do Misji

Udzielanie pomocy osobom potrzebującym jest najbardziej efektywne wtedy, kiedy wykorzystujesz własny potencjał i korzystasz z know-how doświadczonej organizacji. Nawet kameralne wydarzenie, które organizujesz, możesz zrealizować z Misją. Założenie i obsługa zbiórki są banalnie proste – przekonaj się! Poniżej znajdziesz kilka wskazówek i inspiracji.

Aktywuj Misję

Wybierz własną formę Twojej Misji

Kreatywność, podobnie jak pomoc medyczna, nie ma granic. My jedynie możemy podpowiedzieć, że istnieją okoliczności, które warto wykorzystać z Misją.

Wybierz cel Misji

Tak, właśnie Ty wybierasz, na co przeznaczysz zebrane przez Ciebie fundusze. Wskaż nam cel, który z jakiegoś powodu jest ważny właśnie dla Ciebie.

Aktywuj zbiórkę i zaproś znajomych do Misji

Założenie zbiórki to kilka prostych kroków. Napisz, dlaczego ten cel jest dla Ciebie ważny i jakie są Twoje motywacje lub skorzystaj z gotowych opisów.

Daj nam znać, jeśli potrzebujesz pomocy

Podzielimy się z Tobą naszymi pomysłami na promocję Twojej zbiórki. Sprawdź nasze materiały pomocnicze i napisz do nas [kontakt] jeśli masz pytania.

Ślub, rocznica czy urodziny?

Dzielenie się radością jest bardzo ważne – umacnia więzi rodzinne i motywuje do osiągania kolejnych sukcesów. Jeśli planujesz z tej okazji wydarzenie, Twoi goście z pewnością zechcą sprawić Ci przyjemność. Zaproś ich do realizacji Misji i razem przekażcie szczęście dalej – prosto do Senegalu czy Syrii!

Zastanów się, czy potrzebujesz materiałów graficznych

W razie potrzeby, napisz do nas [dedykowany kontakt]

Przygotuj informację

o założonej zbiórce i udostępnij swoim gościom.

Zaplanuj, jak wpleść Misję w Twoje wydarzenie

Może któryś z gości zgodzi się być opiekunem akcji?

Podsumuj osiągnięte cele

i podziękuj wszystkim za wykonanie Misji!

Koncert czy wydarzenie online?

Wspieranie inicjatyw pomocy humanitarnej przy okazji wydarzeń publicznych i online może być wyzwaniem. Zrób to z Misją – skorzystaj z udostępnionych dla Ciebie narzędzi na tej platformie. Pamiętaj, aby każdy uczestnik wydarzenia wiedział, czemu jest ono poświęcone i jaki jest cel Misji. Załóż zbiórkę w portalu i w prosty sposób zbieraj datki, które mogą poprawić sytuację obszarów pogrążonych w kryzysie.

Wybierz cel Misji i załóż zbiórkę w portalu

Opowiedz o swojej motywacji i o tym, co możesz zmienić wspólnie z uczestnikami.

Zależnie od skali eventu, który organizujesz

poinformuj lokalne media, utwórz wydarzenie na Facebooku i poproś znajomych o udostępnianie.

Zaplanuj, jak wpleść Misję w Twoje wydarzenie

Zaproś osoby, które wzbogacą inicjatywę swoimi umiejętnościami.

Zadbaj o pozytywne podsumowanie

Poinformuj o osiągniętym pułapie i podziękuj wszystkim za wykonanie Misji!

SOS Ukraina

Twoja zbiórka zapewni ciągłość pomocy medycznej w Ukrainie. Dostarczymy transporty ze sprzętem i środkami medycznymi bezpośrednio do ukraińskich szpitali, w odpowiedzi na konkretne, wskazane przez personel medyczny potrzeby.

Bieg długodystansowy czy skok na bungee?

Jeśli od dawna marzysz, aby pokonać trudną trasę siłą własnych mięśni i potrzebujesz bodźca, który Cię zmotywuje – dobrze, że tu jesteś! Załóż zbiórkę na rzecz finansowania pomocy niesionej przez ratowników i lekarzy. Realizując życiowe wyzwania wspólnie z przyjaciółmi, z pewnością osiągniesz niemożliwe!

Budowanie wizerunku marki czy angażowanie zespołu?

Prowadzisz firmę i chcesz dodać Misję do jej działalności? A może chcesz zaktywizować swój zespół? Crowdfunding jest narzędziem dla Ciebie! Angażuje współpracowników i klientów. Uwiarygodnij zbiórkę wśród biznesowych partnerów, korzystając z danych na naszej stronie. Podejmij Misję -- pokaż światu, że Twoja marka jest zaangażowana społecznie!

Wyznacz cel Misji

Błyskawiczna pomoc kryzysowa

Dzięki zebranym środkom umożliwisz sprawne działanie zespołu ratowniczo-medycznego PMM Vasco Emergency Team w różnych częściach świata.
MISJA - START!

Matka, dziecko i podstawowa opieka

Wspieramy zdrowie całej rodziny na 4 kontynentach, docierając także do odizolowanych od służby zdrowia uchodźców.
MISJA - START!

Walka z głodem

Nasi eksperci edukują matki w zakresie dbania o zrównoważoną, opartą na lokalnych składnikach, dietę dla swoich rodzin.
MISJA - START!

Protezy dla okaleczonych dzieci

Zebrane przez Ciebie pieniądze umożliwią zaprojektowanie i stworzenie indywidualnych protez dla dzieci po amputacjach wojennych.
MISJA - START!